НОВИНИ

23.07.2008 | Уго Чавес прибув у Росію для укладання військових контрактів
За матеріалами - РІА Новости, Вести.ru

Президент Венесуели Уго Чавес прибув у вівторок, 22 липня, з робочим візитом у Росію на запрошення президента РФ Дмитра Медведєва.У ході короткострокового візиту Чавес обговорить з російським керівництвом питання політичного, економічного й військово-технічного співробітництва. Візит президента Венесуели в РФ триватиме до 23 липня. Сам Чавес, виступаючи кілька днів тому, назвав візит у російську столицю "стратегічним".


Як повідомляє іспанське агентство Efe, на переговорах між російським керівництвом і Чавесом, можливо, буде розглянута можливість придбання Венесуелою партії танків. Крім того, Чавес виявив зацікавленість і в поставках російських систем протиповітряної оборони й засобів для зміцнення військово-морських сил.


За словами Чавеса, співпраця двох країн у цій сфері буде продовжена - Венесуела буде продовжувати закуповувати російську військову техніку, включаючи літаки й вертольоти, щоб зміцнити обороноздатність країни.


Як передає ІТАР-ТАРС, венесуельський лідер планує також зустрітися з мером Москви Юрієм Лужковим і керівництвом держкорпорації Ростехнології.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект