НОВИНИ

22.07.2008 | Меркель "просигналила" Україні про зближення?
Джерело - Українська правда, Радіо "Німецька хвиля"

Візит канцлера Німеччини Ангели Меркель до України є позитивним сигналом для євроатлантичних устремлінь України.Таку думку висловив експерт Фонду "Наука та політика" професор Райнер Лінднер, повідомляє "Німецька хвиля".


"Гадаю, найважливіше послання Меркель – це те, що ця угода дає можливість Україні виконати важливі критерії, необхідні для пізнішої перспективи вступу. Ідеться вже про досить конкретні кроки, щоб пришвидшити зближення України з ЄС, зробити його відчутнішим для українського населення", - сказав він.


На думку Лінднера, це позитивний сигнал для України, який окреслює чіткішу перспективу на шляху до ЄС.


"Україні хочуть продемонструвати, що Німеччина є важливим партнером – чи не найважливішим у Європейському Cоюзі", - зазначив експерт.


Навігаційний план допомоги Україні на шляху до підписання Плану дій з набуття членства в НАТО, про який згадала Меркель під час свого візиту, на думку Лінднера, є свого роду "дорожньою картою", яка підкріплює прописані в Бухарестському документі перспективи членства.


"З одного боку, це стосується того, щоб підвищити згоду населення. Але також технічних передумов, насамперед реформування війська. І, звісно, дуже важливим питанням є одностайність політичної еліти в Україні, тобто щоб зовнішня політика не мала курсу в протилежних напрямках", - сказав він.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект