НОВИНИ

21.07.2008 | Чому Кондолізза Райс не хоче бути віце-президентом США
Джерело - УНІАН

Держсекретар США Кондолізза Райс знову заявила, що не збирається виставляти свою кандидатуру на посаду віце-президента США, наголосивши при цьому, що після звільнення з Держдепартаменту планує написати книгу про зовнішню політику.


"Я свою роль виконала. У мене залишається шість місяців для ривка до фінішу, і потім маю інші справи, якими хочу зайнятися. Я хочу повернутися до Каліфорнії, і хочу написати серйозну книгу про американську зовнішню політику", - заявила Райс в інтерв`ю, показаному в неділю в ефірі телекомпанії CNN.


Держсекретар повідомила, що її також дуже цікавить тема освіти в США, в успіхах якої вона вбачає "коріння нашої конкурентоспроможності, коріння нашої впевненості в собі і, як наслідок, коріння нашого міжнародного лідерства".


"Я повернуся назад (до Каліфорнії) і працюватиму над проблемами такого роду, а виходити на (політичну) сцену прийде час для когось іще", - сказала голова зовнішньополітичного відомства США.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект