НОВИНИ

18.07.2008 | Японія відмовилася від планів посилати війська в Афганістан
За матерiалами - Korespondent.net, Радіо "Свобода"

Японія відмовилася від намірів послати сухопутні війська в Афганістан.Японія відмовилася від планів посилати війська в Афганістан


Як повідомляє агентство Reuters з посиланням на місцеві ЗМІ, правляча коаліція не змогла прийти до згоди про корисність подібних дій, побоюючись постійно зростаючого рівня насильства в регіоні. США й НАТО закликають Японію збільшити свою присутність у регіоні.


При цьому представники командування коаліційних військ зазначають, що в боротьбі з Талібаном катастрофічно не вистачає ресурсів. Спочатку про це заявив екс-командуючий силами НАТО в Афганістані Ден Макніл. А потім представник генералітету Німеччини сказав, що в Афганістан необхідно терміново перекинути до 6000 додаткових солдатів НАТО, інакше коаліційні війська понесуть значні втрати.


Учора повідомлялося, що Пентагон США розглядає можливість якнайшвидше   відправити в Афганістан підкріплення для протистояння Талібану й терористам з Аль- Каїди.


Нагадаємо, на самміті НАТО в Бухаресті 2 квітня президент США Буш заявив про необхідність введення додаткового контингенту на територію Афганістану для остаточної перемоги над бойовиками Аль- Каїди й рухом Талібан.


На заклик Буша вже відгукнулася Франція, яка запропонувала послати свій батальйон в Афганістан чисельністю 800-1000 солдатів. Свої послуги запропонували також Грузія й Польща, які заявили про готовність направити в Афганістан 500 і 400 військовослужбовців відповідно.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект