НОВИНИ

18.07.2008 | Генерал Кравчук: не гайте час на комуністів
Джерело - УНІАН

Переконувати комуністів і представників старшого покоління у перевагах членства України в НАТО є марним витрачанням часу.


Таку думку висловив директор Київського військового ліцею ім. І.Богуна генерал-майор запасу Леонід Кравчук на відкритті у цьому навчальному закладі класу “Україна – НАТО”.


“На даний момент не усе українське суспільство підтримало б на референдумі рішення про вступ України в Альянс. Особливо це стосується прихильників комуністичної ідеології і представників старшого покоління, які насправді не знають, що таке НАТО сьогодні”, - сказав Л.Кравчук.


Разом з цим він висловив переконання, що основні інформаційні зусилля стосовно переваг цієї організації колективної безпеки необхідно спрямовувати на молодь. На думку Л.Кравчук, особливо це стосується учнів військових ліцеїв, більшість з яких незабаром стануть офіцерами Збройних сил.


“Якщо такий юнак особисто усвідомить переваги і неминучість шляху України в НАТО, то йому буде дуже легко переконати в цьому своїх старших рідних і близьких”, - підсумував директор військового ліцею Міноборони.


Л.Кравчук також запропонував відкрити клас з євроатлантичної тематики у майбутньому військовому ліцеї, що сьогодні створюється у селищі Батурин.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект