НОВИНИ

17.07.2008 | Міністр оборони ще раз засмутив Росію
Джерело - Українська правда

Україна не бачить альтернативи НАТО в сфері зміцнення системи безпеки, заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" міністр оборони Юрій Єхануров.


"НАТО забезпечує систему колективної безпеки, це сьогоднішні реалії й іншу альтернативу у світі ми не бачимо", - сказав міністр оборони.


За його словами, дуже важливо, щоб українське населення розуміло те, що таке високі стандарти.


"З мого погляду, країни НАТО мають усе-таки найбільш сучасну армію, гнучку, динамічну, з нормальною структурою. Тому ми з ними і працюємо, і вирішуємо питання сумісності, підвищення нашої кваліфікації, структури", - додав він.


На переконання Єханурова, українське суспільство недостатньо проінформоване, оскільки весь попередній час велася антинатовська кампанія.


"З іншого боку, нарешті з'явилися сили, що агітують за НАТО. Тобто в нашого громадянина з'явилася можливість порівняти 2 позиції", - сказав він.


Міністр вважає, що для формування позитивної позиції населення про НАТО потрібен час.


"Треба показувати на прикладах, чим це краще або гірше. Наприклад, ми розглядаємо такий варіант. Показати, як екіпірований український солдат сьогодні і як він буде екіпірований за стандартами НАТО. Вартість екіпірування одного солдата за стандартами НАТО 107 тис. грн., а нинішній наш солдат - це 4,3 тис. грн", - розповів Єхануров.


Глава оборонного відомства також додав, що працює над питанням інформування і сподівається на те, що після сезону відпусток почнеться активна робота в цій сфері.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект