НОВИНИ

16.07.2008 | Росія занесла Україну без НАТО в концепцію
Джерело - Українська правда

Росія продовжує наполягати на тому, щоб НАТО відмовилося приймати у свої ряди Україну і Грузію.


Про це говориться в концепції зовнішньої політики Російської Федерації, що у вівторок затвердив президент Росії Дмитро Медведєв, повідомляє прес-служба.


"Росія зберігає негативне ставлення до розширення НАТО, зокрема до планів прийому до членів альянсу України і Грузії", - говориться в концепції.


Також, відповідно до концепції, Росія негативно ставиться до наближення військової інфраструктури НАТО до російських кордонів у цілому, що порушує принцип рівної безпеки, веде до появи нових роз'єднувальних ліній у Європі і суперечить задачам підвищення ефективності спільної роботи з пошуку відповідей на реальні виклики сучасності.


"Росія буде вибудовувати відносини з НАТО з урахуванням ступеню готовності альянсу до рівноправного партнерства, неухильного дотримання принципів і норм міжнародного права, виконання всіма його членами узятого на себе в рамках Ради Росія - НАТО зобов'язання не забезпечувати свою безпеку за рахунок безпеки Російської Федерації, а також зобов'язань по військовій стриманості", - сказано в концепції.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект