НОВИНИ

10.07.2008 | МЗС: НАТО позитивно оцінило виконання цільового плану - 2008
Джерело - Європейський простір

НАТО позитивно оцінило стан виконання Україною в першому півріччі поточного року заходів цільового плану-2008.


Про це в середу повідомив прес-секретар МЗС Василь Кирилич на брифінгу. За його словами, 3 липня поточного року в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі пройшло засідання політичного і політико-військового керівництва комітетів НАТО з українською стороною, присвячене обговоренню стану виконання в першому півріччі цільового плану на 2008 рік у рамках плану дій Україна-НАТО.


"Представники Альянсу в цілому позитивно оцінили стан виконання Україною заходів у рамках цільового плану-2008 у першому півріччі цього року", - підкреслив В. Кирилич.


Крім того, він додав, що під час засідання члени української делегації проінформували представників альянсу про результати роботи міністерств і відомств України по реалізації цілей плану дій Україна-НАТО.


Зокрема, у внутрішньополітичній сфері, у контексті реформування сектора безпеки і проведення військової реформи в Україні.


Крім того, представники української делегації розповіли про інформування населення з питань євроатлантичної інтеграції, а також підкреслили готовність продовжувати цю роботу в другому півріччі поточного року.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект