НОВИНИ

09.07.2008 | Росія погрожує військовими методами
Джерело - Українська правда

Росія заявляє, що буде змушена реагувати військово-технічними методами, якщо навколо її кордонів почнеться реальне розгортання американської ПРО.


Так російський МЗС прокоментував підписання американо-чеських домовленостей про розгортання на території Чехії системи ПРО.


"Якщо домовленості зі США, що підлягають ратифікації в чеському парламенті, все ж таки отримають юридично зобов'язуючий характер і поряд з нашими кордонами почнеться реальне розгортання американської стратегічної ПРО, то тоді ми будемо змушені реагувати не дипломатичними, а військово-технічними методами", - говориться в заяві.


"Не викликає ніякого сумніву, що підтягування елементів стратегічного арсеналу США до російської території може бути використане для послаблення нашого потенціалу стримування", - вважають у зовнішньополітичному відомстві Росії.


"Зрозуміло, що російська сторона в такій ситуації буде вживати адекватних заходів для компенсації створюваного потенціалу загроз своїй національній безпеки. Але це не наш вибір", - говориться в заяві.


"Ми будемо пильно стежити за розвитком подій, як і раніше залишаючись відкритими для конструктивної розмови як по ПРО, так і по всьому комплексу питань стратегічної стабільності, але виключно на рівноправній основі", - сказано в документі.


"Зрозуміло, при будь-якому розвитку ситуації ми будемо виходити з необхідності забезпечення належної безпеки власної держави", - заявляє російський МЗС.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект