НОВИНИ

08.07.2008 | Медведєв: На переговорах РФ і США щодо ПРО немає руху вперед
За матеріалами - Korespondent.net

На переговорах між США й Росією щодо розміщення елементів американських систем ПРО у Європі немає руху вперед, хоча Москва зацікавлена в конструктивних відносинах з Вашингтоном.

Медведєв: На переговорах РФ і США щодо ПРО немає руху вперед
Про це заявив президент Росії Дмитро Медведєв на саміті країн Великої вісімки, що проходить цими днями в Японії.

Медведєв констатував, що немає реального просування з проблеми ПРО між США й Росією, повідомив помічник президента. За його словами, багатообіцяючи ідеї, які ми чуємо на високому політичному рівні, незрозуміло, як будуть реалізуватися пропоновані США заходи транспарентності.

Однією з головних проблем в американсько-російських відносинах є те, що США планують розмістити десять ракет-перехоплювачів у Польщі й радар ПРО на території Чехії під приводом захисту від передбачуваної загрози з боку Ірану. Росія вважає, що ці системи спрямовані проти її безпеки.

"Є позитивні речі, є теми, з яких ми зі США розходимося. Я про них теж учора говорив. Тут особливого руху вперед немає", - сказав Медведєв у бесіді з журналістам. "Ми продовжуємо обмінюватися думками, продовжуємо зберігати робочі контакти із цього приводу", - заявив глава російської держави.

Крім того, лідер Росії заявив, що не можна допускати пауз у відносинах РФ і США. "Ми зацікавлені в нормальних, повноцінних, конструктивних відносинах зі США поза залежністю від результатів виборів", - сказав Медведєв. Його слова також підтримав президент США Джодж Буш.

Нагадаємо, 7 липня у Японії в рамках саміту Великої вісімки пройшла зустріч президентів США й Росії Джорджа Буша й Дмитра Медведєва. Після зустрічі з Медведєвим Буш поділився із пресою думкою про російського президента, охарактеризувавши його як "зручного" співрозмовника й "розумного хлопця".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект