НОВИНИ

04.07.2008 | Віце-прем'єр-міністр України Г.Немиря зустрівся з Генеральним Секретарем НАТО Я.Схеффером
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

У рамках робочого візиту до Брюсселя Віце-прем'єр-міністр України у справах європейської та міжнародної інтеграції Григорій Немиря відвідав штаб- квартиру НАТО. Віце-прем'єр-міністр зустрівся з Генеральним секретарем Альянсу Яапом Схеффером та взяв участь у спеціальному засіданні Комісії Україна-НАТО (КУН) на рівні послів.У ході зустрічі Яаап Схеффер відзначив рішення Альянсу під час Бухарестського саміту щодо підтримки євроатлантичних прагнень України стосовно членства. Він також наголосив на важливості інтенсифікованого діалогу Альянсу та України у контексті розгляду питання із запрошення України до Плану дій щодо членства. Віце-прем'єр-міністр у свою чергу запевнив співрозмовника у серйозності намірів Уряду України стосовно реалізації євроатлантичного курсу.


Під час Спеціального засідання Комісії Україна-НАТО Григорій Немиря висловив подяку послам країн-членів Альянсу, які нещодавно відвідали Україну. Віце-прем'єр-міністр поінформував про прогрес у створенні належних умов для реалізації євроатлантичних прагнень України. "Протягом короткого терміну нам вдалося зробити декілька значних кроків уперед. По-перше, Урядом було розроблено та передано на розгляд Президента концепцію нової ефективної системи координації процесу євроатлантичної інтеграції. Це дозволить не лише покращити горизонтальну координацію між міністерствами, а й поєднати політичний та адміністративний рівень інтеграційного процесу", - зазначив Григорій Немиря.Віце-прем'єр-міністр також повідомив про затвердження Урядом Державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки. "Ця програма є продуктом урядових та неурядових експертів, втричі збільшено бюджет програми, заходи з інформування будуть направлені на окремі групи населення", - наголосив Григорій Немиря.


У свою чергу, посли держав-членів Альянсу, відзначили зусилля Уряду України з реалізації пріоритетних завдань євроатлантичної інтеграції нашої країни. Особливої відзнаки здобули досягнення у подальшій розбудові демократії в Україні, в чому представники Альянсу мали змогу безпосередньо пересвідчитись під час нещодавнього візиту до України. Посли привітали наміри Уряду щодо посилення внутрішньої координації та відзначили важливість активізації зусиль з інформування громадськості про євроатлантичний курс України. У цьому зв'язку посли Угорщини, Чехії та Польщі наголосили на готовності до співпраці. Разом з тим, переважна більшість послів відзначила важливість збереження політичної стабільності в країні та стабільності роботи Уряду та парламенту для продовження реформ.
 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект