НОВИНИ

02.07.2008 | Країни ГУАМ домовились про шлях в обхід Росії
За матеріалами - Української правди, УНІАН

Президенти країн – членів ГУАМ заявляють про початок реалізації центрального маршруту "Нової євразійської транспортної ініціативи".


Про це йдеться у заяві Ради глав держав – членів ГУАМ про використання транспортного потенціалу і розвиток транспортного коридору ГУАМ.


Документ підписали президент України Віктор Ющенко, президент Грузії Михайло Саакашвілі, президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв, президент Литовської Республіки Валдас Адамкус, президент Республіки Польща Лех Качинський, а також глави делегацій країн – учасниць самміту.


У заяві зазначається, що згаданий маршрут розроблений у рамках Міжнародного союзу автомобільного транспорту і передбачає розвиток транс-каспійської та транс-чорноморської ділянок коридору ГУАМ.


В заяві також підтверджується необхідність прискорення процесу створення зони вільної торгівлі, відзначається необхідність розробки концепції транспортної політики організації.


Також в документі висловлюється підтримка конкретних проектів з удосконалення інфраструктури транспортного коридору ГУАМ.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект