НОВИНИ

01.07.2008 | Вiце-прем'єр міністр України Г.Немиря 2-3 липня вiдвiдає Брюссель, де зустрiнеться з керiвництвом Євросоюзу i НАТО
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Вiце-прем'єр міністр України Григорiй Немиря 2-3 липня вiдвiдає з робочим вiзитом Брюссель, де планує обговорити питання спільного порядку денного з керiвництвом Євросоюзу i НАТО.


"Наступного тижня я здiйсню робочий вiзит до Брюсселя", - повiдомив Г.Немиря на прес-конференцiї в Києвi в п'ятницю. Вiн повiдомив, що в рамках вiзиту планується зустрiч з керiвництвом Євросоюзу для обговорення питань нової розширеної угоди Україна-ЄС та угоди щодо зони вiльної торгiвлi.


Г.Немиря також планує обговорити координацiю механiзмiв євроатлантичної iнтеграцiї з Генеральним Секретарем НАТО.


"Я зустрiнуся з Генсеком НАТО у штаб-квартирi Альянсу  i проiнформую про бачення Україною наступних крокiв полiпшення координацiї механiзмiв євроiнтеграцiї", - зазначив вiн.


На завершення вiзиту Г.Немиря вiзьме участь у завершальному пленарному засiданнi на конференцiї, яку органiзовує Свiтовий банк.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект