НОВИНИ

01.07.2008 | Третій самміт ГУАМ проходить в Батумі
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

На самміті мають ухвалити декларацію «ГУАМ – інтегруючи схід Європи» та комюніке Батумського самміту. Також планують підписати декларацію про використання транспортного і транзитного потенціалу, можливі спільні заяви ГУАМ та країн-партнерів – США, Японії, Польщі і Чехії. Йтиметься і про співробітництво у митній і правоохоронній сферах.


Під час нинішнього самміту Грузія перебере головування в цій організації від Азербайджану. Вона очолить ГУАМ на період до кінця червня 2009 року.


Президент України Віктор Ющенко прибув на самміт ГУАМ із Азербайджану, де провів переговори зі своїм азербайджанським колегою Ільхамом Алієвим. Йшлося, насамперед, про посилення співпраці у ділянці енергетики. Зокрема, досягнуто домовленість, що Азербайджан надасть технологічну нафту для прокачування трубопроводом Одеса – Броди у прямому, європейському напрямку.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект