НОВИНИ

27.06.2008 | Кондоліза Райс вразила міністрів закордонних справ G8 своїм убранням
За матеріалами - Korespondent, РІА Новости

Держсекретар США Кондоліза Райс з'явилася на ранковому засіданні міністрів закордонних справ країн великої вісімки в яскраво-червоному платті й з білим перловим намистом, чим зробила фурор серед своїх колег.Кондоліза Райс вразила міністрів G8 своїм убранням


Засідання міністрів закордонних справ G8 відкрилося в п'ятницю, 27 червня, у Будинку прийомів для державних гостей японського міста Кіото. Райс у своєму вбранні  помітно вирізнялася на фоні однотонних чорних костюмів інших глав зовнішньополітичних відомств та їх помічників.


Держсекретар прибула на засідання останньою, з невеликим запізненням. Навпроти, натхнений появою настільки привабливої (і єдиної серед учасників зустрічі) жінки, галантний міністр закордонних справ Франції Бернар Кушнер став напівголосно говорити їй щось куртуазне, інколи неголосно посміхаючись. Райс відповідала стриманою посмішкою, явно задоволена справленим враженням на міністрів.


Коли Кушнер у жарт голосно назвав фотографів, і журналістів з "відеокамерами  "бандою", американський держсекретар, подумавши, погодилися із цим визначенням.


У порядку денному першої ранкової сесії міністрів зазначено питання КНДР і Ірану. Після невеликої перерви глави зовнішньополітичних відомств мають намір обговорити процес близькосхідного врегулювання, а також ситуацію в Судані й Зімбабве.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект