НОВИНИ

25.06.2008 | НАТО посилює підтримку афганських сил в Кандагарі
Джерело - Офіційний сайт НАТО

17 червня Міжнародні сили сприяння безпеці на чолі з НАТО (МССБ) розгорнули додаткові сили в місті Кандагар і районі Аргандаб на півдні Афганістану з метою надання допомоги Афганським національним силам безпеки (ANSF).
Сили МССБ були розгорнуті у відповідь на заяви повстанців і страх населення перед посиленням насильства. Нещодавня втеча злочинців із в’язниці Сарпоза також сприяла посиленню рівня потенційної загрози. 


Переміщення військ відбулось без значних інцидентів, хоча війська й обмінялись вогнем з повстанцями.


18 червня Афганська національна армія і МССБ розпочали спільне патрулювання на західному боці річки Аргандаб, шукаючи невеликі групи повстанців. Здійснюються надзвичайні заходи безпеки з метою уникнення жертв серед мирного населення в цьому густо населеному районі, зважаючи на те, що повстанці відомі тим, що використовують цивільних людей  як живий щит.


МССБ і надалі надаватимуть підтримку ANSF, беручи участь у спільному патрулюванні, обмінюючись даними розвідки спостереження і огляду, а також встановлюючи КПП. „Ми разом продовжуємо шукати злочинців, які втекли з в’язниці Сарпоза, і готові дати відсіч загрозам, що можуть походити від цих людей та повстанців”, – заявив генерал-майор Марк Лессард, командувач Регіонального командування НАТО „Південь” (RC-South).


Розгортання сил МССБ відбулось на прохання уряду Ісламської Республіки Афганістан на підтримку місцевих сил ANSF в місті Кандагар. 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект