НОВИНИ

14.06.2024 | США, Південна Корея і Японія проведуть спільні навчання із залученням усіх видів військ
За матеріалами - Yonhap

Йдеться про навчання «Лезо свободи» (Freedom Edge), провести які сторони домовились на початку цього місяця на безпековому форумі «Діалог Шангрі-Ла» в Сінгапурі. Назва Freedom Edge складена з двосторонніх навчань «Щит свободи» (Freedom Shield) та «Гостре лезо» (Keen Edge), які Сполучені Штати проводять окремо з Південною Кореєю і Японією відповідно.


Ці тристоронні навчання вперше будуть проводитись у кількох просторах: у повітрі, на морі, під водою та у кіберсфері, а їх метою визначено посилення співпраці трьох країн у сфері безпеки проти загроз Північної Кореї.

Freedom Edge проходитимуть в умовах триваючих провокацій з боку Пхеньяна та очікуваного візиту лідера Росії Володимира Путіна до КНДР, який, як побоюються експерти, може ще більше поглибити військове співробітництво між правлячими в двох країнах диктаторськими режимами.


Наразі військові Вашингтона, Сеула і Токіо уточнюють деталі спільних маневрів, такі як порядок відпрацювання завдань та залучення особового складу й військової техніки до їх проведення. Зокрема, обговорюється можливість участі американського атомного авіаносця «Теодор Рузвельт» (USS Theodore Roosevelt).


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект