НОВИНИ

14.06.2024 | НАТО обмежило обмін розвідданими з Угорщиною
За матеріалами - VSquare

НАТО обмежило обмін розвідувальною інформацією з Угорщиною через сумніви в лояльності угорського керівництва до Альянсу. Про це в четвер, 13 червня, повідомляє VSquare із посиланням на офіційного представника НАТО в Брюсселі.Джерело видання пояснило, що це означає, що Угорщина отримує менше інформації від своїх союзників як на двосторонньому рівні, так і через центральні канали НАТО.

"Члени Альянсу діляться менш чутливою розвідувальною інформацією через центральні канали НАТО, знаючи, що Угорщина також є серед одержувачів", - зазначив співрозмовник журналістів.

Він пояснив, що в НАТО нині діють інші канали для обміну інформацією, до яких Угорщина не має доступу, ідеться в матеріалі.
"Навіть якщо ми довіряємо їхнім старшим офіцерам розвідки, інформація, якою ми ділимося, може опинитись у звітах, які кладуть на стіл прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Наша проблема полягає в політичному керівництві країни", - зазначив колишній заступник голови цивільної розвідувальної служби однієї з країн ЄС.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект