НОВИНИ

14.06.2024 | Чіткий сигнал Путіну: Шольц про $50 мільярдів Україні від заморожених активів РФ
Джерело - Укрінформ

Про це він заявив, коментуючи перший день роботи G7 в Італії, передає кореспондент Укрінформу.

«План Путіна є цілком зрозумілим та відкритим: він хоче продовжувати свою війну до тих пір, поки всі інші перестануть підтримувати Україну. І цей план сьогодні провалився. Адже з наміром країн G7 мобілізувати 50 млрд доларів, які будуть профінансовані з прибутків заморожених російських активів, створює підґрунтя того, що Україна буде в змозі отримати все, що вона потребує з точки зору озброєнь, але також інвестицій у відновлення, в енергетичну інфраструктуру», - сказав Шольц.


Він назвав це правильним, необхідним історичним кроком, ухваленим у правильний час; дуже сильним зобов’язанням, а також чітким сигналом російському президенту Путіну, що він не повинен сподіватися на те, що через фіскальні проблеми в деяких державах світу, які сьогодні підтримують Україну, він зможе якось виграти цю війну. Йому цього не вдасться зробити, підкреслив канцлер.


При цьому він уточнив, що необхідно в найкоротші строки створити технічні умови для втілення ухваленого рішення в життя. Водночас політик висловив задоволення тим, що зусилля країн G7 з пошуку порозуміння, які тривали останніми тижнями та місяцями, дали результати. Це питання також інтенсивно обговорювалося з Президентом України, додав Шольц.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект