НОВИНИ

11.06.2024 | Кампанія Байдена почала офіційно називати Трампа «засудженим злочинцем»
За матеріалами - The Hill

З відповідною заявою виступив Аммар Мусса, речник кампанії чинного президента США, передає Укрінформ із посиланням на The Hill.

«Дональд Трамп – засуджений злочинець, який спричинив найбільший сплеск насильницьких злочинів за понад століття», - наголосив Мусса.


Таким чином він привернув увагу до останнього звіту щодо злочинної активності у США, на який зазвичай зважають республіканські виборці. Звіт свідчать, що після приходу Байдена до влади насильницьких злочинів значно поменшало, і їх кількість продовжує скорочуватися. Так, на початку цього року їх стало менше на 15% у порівнянні з аналогічним періодом 2023-го, причому вбивств і зґвалтувань - на 26%.

«Президент Байден наполегливо працював, щоб навести порядок у безладі, і це працює», - наголосив речник кампанії чинного президента.

За його словами, американці не можуть дозволити собі ще чотири роки Трампа, який намагається позбавити коштів правоохоронні органи та обіцяє помилувати бунтівників, котрі відзначилися жорстокістю під час нападу на Капітолій.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект