НОВИНИ

18.09.2023 | Туніс розпочав масштабну операцію задля протидії нелегальній міграції
За матеріалами - Xinhua

Зазначається, що за вказівкою президента Тунісу Каїса Саїда безпекова операція покликана «зупинити неприпустимий потік нелегальних мігрантів».


У рамках кампанії на острові Керкенна в провінції Сфакс на південному сході країни було проведено повітряну операцію за участю спеціальних підрозділів та груп швидкого реагування.

Узбережжя цієї провінції стало головною відправною точкою для нелегальних мігрантів, які намагаються пробратися на італійський острів Лампедуза, зауважує Xinhua. Цей острів лежить приблизно в 80 км від узбережжя Тунісу.


Як повідомлялося, у четвер на острові Лампедуза оголосили надзвичайний стан після того, як днем раніше туди прибули кілька тисяч мігрантів. Зараз на острові перебуває майже 6800 нелегалів, табір, який розрахований приблизно на 400 місць, переповнений.

Раніше міністр підприємств та виробництва Італії Адольфо Урсо закликав ЄС втрутитися через важку ситуацію з мігрантами на Лампедузі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9304. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект