НОВИНИ

18.09.2023 | Газовий союз Путіна з Меркель був свого роду пактом Молотова-Ріббентропа - Моравецький
За матеріалами - PAP

Про це в неділю після офіційних заходів у Варшаві з нагоди 84-річчя початку агресії СРСР проти Польщі 17 вересня 1939 року заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький.

Як підкреслив Моравецький, 17 вересня є символічною датою, яка нагадує усім про зловісні наслідки російсько-німецького альянсу. Відтак, віддаючи данину пам’яті жертвам тих російських злочинів, глава польського уряду нагадав про нинішні загрози, пов’язані з німецько-російським альянсом.


“Так як існував пакт Молотова-Ріббентропа, про який ми прекрасно знаємо, існував також де-факто газовий й енергетичний пакт Меркель-Путін”,- наголосив голова Ради міністрів РП.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект