НОВИНИ

26.05.2023 | Китай вважає причиною «української кризи» проблеми з безпековим управлінням у Європі
Джерело - Укрінформ

Таку позицію на брифінгу оприлюднила речниця китайського МЗС Мао Нін, коментуючи переговори спецпосланця Лі Хуея в Берліні.

«По суті «українська криза» є вибухом проблем, накопичених в управлінні безпекою в Європі. Це трагедія, якої можна було уникнути, але вона дійшла до того розвитку, де перебуває сьогодні», – сказала Мао.


За її словами, Китай формулює позицію щодо цього конфлікту на основі власних суджень, «виходячи із суті проблеми», і твердо стоїть на боці миру та діалогу.


«Ми були і залишатимемося відданими сприянню мирним переговорам. Ми готові працювати з міжнародною спільнотою, щоб продовжувати відігравати конструктивну роль у пошуках політичного врегулювання «кризи в Україні», - зазначила речниця МЗС.

Як повідомляв Укрінформ, спецпредставник уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуей у рамках своєї місії здійснив візит до Берліна, де обговорив перспективи політичного врегулювання «української кризи» з державним секретарем МЗС Німеччини Андреасом Міхаелісом.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект