НОВИНИ

23.11.2022 | США погрожують новими санкціями Ірану через передачу озброєнь росії
Джерело - УКРІНФОРМ

США не виключають посилення санкцій проти Тегерана через передачу ним бойових дронів росії, пряму участь іранських військових в атаках по цивільних об’єктах в Україні, а також на тлі повідомлень про можливу передачу технологій рф для виробництва дронів.

Про це заявив у вівторок під час телефонного брифінгу координатор з питань стратегічних комунікацій Білого дому Джон Кірбі.

«Ми бачили, як Іран напряму підтримував зусилля росії щодо вбивства українців», - зауважив представник Білого дому.

Він підкреслив, що йдеться не лише про передачу росії дронів та допомогу в навчанні російських військових у їх керуванні. «Вони були залучені безпосередньо й допомагали росіянам вбивати невинних українських людей та атакувати цивільну інфраструктуру», - зазначив Кірбі.

У цьому зв’язку він заявив, що США «продовжують працювати зі своїми союзниками й партнерами у регіоні та за його межами, щоби притягти цей режим (у Тегерані – ред.) до відповідальності».

Кірбі наголосив, що проти Ірану вже були запроваджені санкції. Він зауважив, що Тегеран порушив резолюцію Ради Безпеки ООН, і це питання розглядається. «Ми не виключаємо варіанту введення додаткових санкцій»,- зазначив представник Білого дому.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект