НОВИНИ

22.09.2022 | Мобілізація в РФ не вплине на перебіг війни
Джерело - ISW

Часткова мобілізація, яку 21 вересня оголосив Путін, не матиме суттєвого впливу на перебіг війни в Україні в найближчі місяці. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

"Оголошення Путіна про часткову мобілізацію відобразило багато проблем, з якими Росія зіштовхується під час її невдалого вторгнення в Україну. Москва навряд чи зможе вирішити їх у найближчі місяці", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають військові аналітики, наказ мобілізувати частину "підготовленого" резерву РФ, тобто осіб, які пройшли строкову службу, протягом місяців не створить значної бойової сили РФ.

"Цього може бути достатньо для того, щоб у 2023 році підтримувати нинішній рівень російської військової сили, компенсуючи втрати, хоча навіть це ще не зрозуміло", - заявили експерти.

В Інституті вивчення війни вважають, що часткова мобілізація в РФ не зможе завадити можливості України звільнити від окупантів більшу частину своїх територій до зими.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект