НОВИНИ

22.09.2022 | КНДР може незабаром спустити на воду новий ракетний підводний човен
Джерело - Reuters

Tакого висновку дійшли дослідники з 38 north, посилаючись на супутникові знімки верфі Sinpo South Shipyard від 18 вересня.

Аналітики вперше помітили ознаки того, що принаймні один новий підводний човен будується в 2016 році, а у 2019 державні ЗМІ показали, як лідер Північної Кореї Кім Чен Ин оглядає підводний човен, про який раніше не повідомлялося, який був побудований під "його особливою увагою" і який буде працювати у водах біля східного узбережжя. У той час державні ЗМІ не описували системи озброєння підводного човна та не повідомляли, де і коли проходила перевірка, але аналітики сказали, що очевидні розміри нового судна вказують на те, що воно призначене для перевезення ракет.


Північна Корея має великий підводний флот, але відомий лише один експериментальний підводний човен, здатний нести балістичну ракету.

Поблизу Сінпо Північна Корея зберігає підводні човни, а також обладнання для тестування балістичних ракет підводних човнів. Північна Корея здійснила випробувальний запуск балістичної ракети з підводного човна (БРПЛ) у травні поблизу Сінпо.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект