НОВИНИ

12.12.2019 | Комітет Сенату США відклав голосування за санкції "з пекла" проти РФ
Джерело - Reuters

Комітет Сенату США з міжнародних відносин відтермінував голосування щодо проєкту закону про санкції, покликаного покарати Москву за втручання у вибори в США 2016 року.

Комітет 11 грудня не розглянув двопартійний законопроєкт "Акт щодо захисту американської безпеки від агресії Кремля", відомий як DASKA.

Один із його авторів, сенатор-республіканець Ліндсі Грем, назвав ініціативу "законом про санкції з пекла".

Цілями санкцій DASKA були б: російські банки, які підтримують зусилля щодо втручання у закордонні вибори; кіберсектор країни та новий державний борг. Він також запровадить жорсткі заходи щодо російського нафтогазового сектору.

Помічники Сенату сказали, що комітет затримав розгляд DASKA, оскільки Грем головував на слуханні Комітету з питань судової влади та не зміг взяти участь у засіданні.

Голова комітету Сенату США з міжнародних відносин, республіканець Джим Ріш заявив, що комітет має намір розглянути документ наступного тижня.

Джерела кажуть, що розгляд може перенестися на 2020 рік, оскільки законодавці наступного тижня вже йтимуть у відпустки до кінця року.

Комітет Сенату в середу також вдосконалив законодавство, яке намагається перешкоджати російським енергетичним трубопроводам; затвердив акт, що наказує Державному департаменту визначити пріоритетну допомогу у розвитку європейської енергетичної інфраструктури; прийняв законодавство, яке вимагало б від держави визначити, чи слід визнати Росію державою-спонсором тероризму, а також схвалили захід, який вимагає затвердження Конгресу, якщо президент прагне вийти з НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект