НОВИНИ

16.01.2019 | США розчаровані переговорами з Росією про ракети
За матеріалами - Кореспондент

Глава делегації США заступник держсекретаря Андреа Томпсон зустріч з представниками МЗС Росії щодо Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності назвала такою, що розчаровує. Про це у вівторок, 15 січня, повідомляє прес-служба постпредставництва США в Женеві.


"Зустріч була такою, що розчаровує, оскільки зрозуміло, що Росія продовжує порушувати ДРСМД. Росія не була готова пояснити, як планує повернутися до повного і такого, що перевіряється, виконання документа", - зазначила Томпсон.

Вона заявила, що США залишаються відданими зробленій 4 грудня держсекретарем Майклом Помпео заяві про те, що Вашингтон припинить виконувати свої зобов'язання за документом, якщо Росія протягом 60 днів не повернеться до виконання договору.

"Наша позиція зрозуміла. Росія повинна знищити свою ракетну систему, яка не відповідає [ДРСМД]. Делегація США поінформує своїх союзників і партнерів, у тому числі НАТО, про ці дискусії", - додала Томпсон.

Своєю чергою, заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков поклав відповідальність за припинення ракетного договору на США, повідомляє ТАСС.

Він заявив, що Росія після консультацій у Женеві переконалася, що США йдуть на злам Договору щодо ракет.

Крім того, за словами Рябкова, США виявилися не готові до діалогу щодо безпілотників, ракет-мішеней і установок Mk-41.

Також він повідомив, що Росія запропонувала США ряд заходів з прояснення характеристик ракети 9М729, яку Вашингтон вважає такою, що порушує ДРСМД.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект