НОВИНИ

12.10.2018 | У МЗС Угорщини вибухнули гнівною промовою через петицію на сайті Ради
Джерело - Кореспондент

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто розкритикував петицію на сайті Верховної Ради щодо Берегового Закарпатської області. Про це він заявив на прес-конференції в Будапешті в четвер, 11 жовтня, повідомляє прес-служба угорського уряду.

Зокрема, міністр заявив про те, що "пропозиції українських відповідальних осіб, що стосуються зміни етнічного складу" міста Берегове в Закарпатській області, "викликають в уяві образи похмурих диктатур". Політика України "досягла жахливих низин", впевнений глава відомства.

Відзначено, що так міністр прокоментував відсутність реакції української влади на петицію, що з'явилася 21 вересня на сайті Верховної Ради, де пропонувалося депортувати із Закарпаття українців, які отримали угорське громадянство. Відповідну ініціативу тоді зареєстрував користувач на ім'я Ростислав Гаврилюк. За три тижні його ідею підтримали 520 чоловік.

"Найобурливіше в тому, що уряд сусідньої країни не засудив це і не опротестував петицію, опубліковану на сайті українського парламенту, в якій йдеться про депортацію закарпатських угорців", - сказав міністр.

Як відомо, зареєструвати петицію на сайті парламенту може будь-який громадянин України. При цьому зазначені петиції не мають ніякого відношення до українських політиків і української політики загалом.

Раніше сайт Центру Миротворець розширив список власників угорських паспортів до понад 500 людей.

Напередодні Миротворець опублікував список із 313 закарпатців, власників угорських паспортів. Більшість із них є держслужбовцями і чиновниками місцевого самоврядування. У базі раніше опинився і глава МЗС Угорщини Петер Сійярто.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4646. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект