НОВИНИ

За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп може найближчим часом змістити генерала Герберта Макмастера з посади радника з питань нацбезпеки.


Джерело - УКРІНФОРМ

Наближені до НАТО політики та експерти назвали найбільші загрози для безпеки у світі у 2018 році.


Джерело - AP

Чоловік, який кинув гранату в бік посольства США в Чорногорії, а потім підірвав себе у столиці Подгориці, виявився колишнім солдатом, якого нагородив екс-президент Сербії Слободан Милошевич після бомбардувань НАТО Сербії і Чорногорії в 1999 році.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Тисячі обурених пенсіонерів перекрили дорогу і заблокували вхід до будівлі парламенту Іспанії, закликаючи владу забезпечити фінансування соцзахисту, зокрема підвищити пенсії.


За матеріалами - The Times

Міністр оборони Британії Гевін Вільямсон вважає загрозу для країни з боку Росії та Північної Кореї більшою за терористичну.


За матеріалами - Reuters

Іран вийде з ядерної угоди, якщо вона не приноситиме економічної вигоди, а великі світові банки не розпочнуть з ним співпрацю.


Джерело - Кореспондент

Сирійські ЗМІ повідомляють про нові загони ополчення, які увійшли в район Афрін для допомоги курдам. Туреччина попередила їх про "серйозні наслідки" такого кроку.


Джерело - Reuters

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у четвер засудила масове вбивство у Сирії, додавши, що Берлін звернеться до Росії, щоб докласти зусиль у припиненні насильства.


Джерело - Reuters

Італійський міністр економіки і фінансів П'єр Карло Падоан закликав Європейський Союз запровадити санкції проти Словаччини.


Джерело - Reuters

Верховний суд Іспанії виніс ордер про арешт колишнього депутата каталонського парламенту Анни Габріель після її нез'явлення до суду для відповіді на обвинувачення, пов'язані з проголошенням незалежності регіону.


Сторінки: 1 2 3 4 5 6
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2018. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект