ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Джерело - УКРІНФОРМ

Німецький уряд на засіданні 17 червня схвалив пропозицію віцеканцлера, міністра фінансів Олафа Шольца щодо другого додаткового бюджету у розмірі 62,5 млрд євро, що збільшує новий борг, запланований на поточний рік, до 218,5 млрд євро.


Джерело - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп заявив про намір залишити приблизно 25 тисяч американських військових у Німеччині з нинішнього 50-тисячного контингенту в цій країні.


Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Європейський Центральний Банк все ж таки пішов «війною» на Бундесбанк. Для ФРН наближається «момент Веймарської Республіки».


Джерело - УКРІНФОРМ

Республіканці прийняли рішення провести у Флориді партійний з'їзд, де буде оголошена номінація Дональда Трампа у якості єдиного кандидата на подальших виборах президента США.


Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Але, треба мати на увазі два надважливих фактори: перший, Меркель та Путін домовилися вчора, 9 червня 2020 року, перекроїти Європу на умовах Кремля; другий, Кремль та Путін обдурять свою соратницю.


Джерело - Українська служба DW,

Через пандемію коронавірусу промислове виробництво в Німеччині в квітні скоротилося на чверть в порівнянні з квітневим показником минулого року. Найбільшого удару зазнала автомобільна галузь.


Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Німеччина Меркель – це ворог вільного світу, тобто того, що від нього залишилося, прямий ворог США, ворог залишків НАТО, у якого «смерть мозку», жорсткий ворог України та непохитний союзник Путіна та Сі.


За матеріалами - The Wall Street Journal

Президент США Дональд Трамп віддав розпорядження оборонному відомству скоротити на 9,5 тис. кількість американських військових, що базуються в Німеччині як союзницькі сили Північноатлантичного альянсу.


За матеріалами - Korrespondent

Без домовленостей Москви і Ер-Ріяда рівень цін продовжував би залишатися збитковим для американських добувачів нафти, заявив Трамп.


За матеріалами - ВПС США в Європі та Африці

29 травня, два літаки B-1b “Лансер” з військово-повітряної бази Еллсворт, штат Південна Дакота, здійснили довготривалий дальній виліт у рамках місії бомбардувальних сил спеціальних операцій, пролетівши над усією Європою та Чорноморським регіоном.


Сторінки: 1 2

USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект