ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

25.10.2004 | Леонід Кучма скасовує візит до Варшави
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Кучма скасував запланований на сьогодні візит до Польщі.За словами офіційних представників у Варшаві, причиною скасування візиту офіційний Київ назвав внутрішню ситуацію в Україні.


У Польщі ніхто не мав сумнівів, що візит президента Леоніда Кучми до Варшави мав відбутися і що пан Кучма планував вести переговори з президентом Александром Квасьнєвським на своє прохання.


У п’ятницю, коли радник з міжнародних питань у адміністрації президента Квасьнєвського Анджей Майковскі повідомив про робочий візит до Варшави президента Кучми, всі визнали цей візит несподіваним.


Пан Майковскі однозначно наполягав, що "візит відбудеться з ініціативи президента Кучми".


Більшість польських експертів вважала, що президент Квасьнєвський не повинен дати згоди на такі переговори, оскільки президент Кучма приїжджає до Варшави з єдиною метою, а саме показати українським виборцям, що нинішній табір влади та його кандидат Віктор Янукович має підтримку не лише в Москві, але також у Варшаві.


Водночас польські аналітики звертали увагу, що таким чином президент Кучма намагався втягнути польського партнера у виборчу кампанію в Україні.


Над Віслою ніхто не сумнівається, що візит пана Кучми скасований з української ініціативи, оскільки адміністрація українського президента в ході консультації перед візитом усвідомила, що у Варшаві слів підтримки для порушення демократичних стандартів не знайде і що журналісти у Варшаві поставлять президентові Кучмі цілі ряд невигідних йому запитань.


 

USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект