ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

27.05.2008 | Франція чекає на "Mr. Right" на найвищу посаду в ЄС
Джерело - EurActiv

Франція не повністю погоджується із списком кандидатів на найвищі посади в ЄС після 2009 року та очікує, що з'являться нові імена. Про це вчора заявив міністр закордонних справ Франції Бернард Кушнер.

Колишній прем'єр Британії Тоні Блер може бути "гарною кандидатурою" на посаду президента Ради ЄС. Також на цю посаду можуть претендувати глава Єврогрупи Жан-Клод Юнкер та колишній іспанський прем'єр Феліпе Гонсалес. Про це Кушнер заявив під час семінару, який був організований Європейським політичним центром у Брюсселі.

Але він додав: "Я не казав, що жоден з них блискуча кандидатура" та висловив надію, що "прийдуть інші".

Кушнер сказав, що його країна має на меті розглянути кандидатури на посади Президента Ради, Президента Комісії та Високого представника із зовнішньої та безпекової політики перед 1 січня 2009 року.

Іншіми питаннями порядку денного президенства Франції стануть ухвалення спільного іміграційного акту та підтримка спільної оборонної політики ЄС.

"Наша мета полягає в поєднанні сучасних цивільних та військових засобів", - підкреслив Кушнер.

Тісна співпраця із США та  новим президентом також буде найвищим пріорітетом. Він буде переконувати європейців використати "історичну можливість" запропонувати новій адміністрації "порядок денний, дорожню карту, яка буде відповідати" нашим пріорітетам, нашому розумінню як подолати кризи та знайти спільні рішення.

Франція також планує віднайти відповіді на зростаючі побоювання щодо глобалізації та підвищити інвестиції в інновації, дослідження та технології, розглядаючи це як ключ до економічного зростання.

Кушнер захищав політику ЄС щодо допомоги фермерам у світлі нинішньої глобальної продовольчої кризи. При цьому Франція заперечує спробам Британії знизити фермерську допомогу з боку ЄС в якості відповіді на кризу. Він сказав, що криза посилила необхідність розвитку вироблення продукції через адекватну публічну політику.

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект