ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

08.05.2008 | Ізраїль святкує 60-ліття країни
Джерело - Korespondent

Ізраїльтяни відзначають в четвер, 8 травня, 60-й день народження своєї країни.


Замість довгих промов, манірних церемоній для вузького кола обраних і навали зарубіжних гостей будуть десятки яскравих заходів, відкритих для всіх і кожного.

Головна роль в майбутніх святкуваннях відводиться армії, до якої ізраїльтяни мають особливо теплі почуття. Повсюди пройдуть паради, над найбільшими містами пролетять бойові літаки, уздовж побережжя курсуватимуть кораблі ВМС. Вулицями Хайфи промарширують духові оркестри зі всього світу, на пляжі Ашкелона висадиться інтернаціональний десант зі 120 парашутистів.

Десятки армійських баз проводять в четвер день відкритих дверей. Військові, зазвичай зайняті полюванням за бойовиками на Західному березі річки Іордан або відстрілом ракетників в секторі Газа, обіцяють видовища і заходи для всієї сім'ї.

Надсекретна школа розвідки організовує для всіх охочих екскурсії макетами тунелів і бункерів бойовиків, а одна із військових частин на півдні країни має намір не тільки показати танки і броньовані джипи, але і потішити дітей сеансами телепатії, а також виступами фокусників та клоунів.

Ще будуть незліченні вуличні концерти, феєрверки і лазерні шоу, вибори національного птаха, дитячий конкурс на знання священних текстів, вручення державних премій ізраїльтянам за заслуги в різних галузях.

Багато жителів країни всього цього не побачать, тому що роз'їдуться на пікніки до парків та лісів.

Четвер буде святом для своїх. Високих зарубіжних гостей в Ізраїлі чекають наступного тижня. Півтора десятка глав держав і урядів, включаючи президента США Джорджа Буша, в компанії лідерів світового бізнесу і відомих учених заявлені в числі учасників президентської конференції "Погляд в завтрашній день", яка пройде в Єрусалимі 13-15 травня.

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект