ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

05.05.2008 | Удар для Гордона Брауна: нищівна поразка лейбористів
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Гордон Браун може звинувачувати за поразку глобальні економічні проблеми і запеклу внутрішню боротьбу в його власній партії. Тепер повернути втрачені позиції й перемогти на наступних парламентських виборах, які мають відбутися не пізніше 2010 року, Лейбористській партії буде надзвичайно важко.

Фахівці вважають, якщо світова економічна криза триватиме до виборів, то їх виграє опозиційна Консервативна партія.

За попередніми даними, на виборах до місцевих рад в Англії та Уельсі торі набрали близько 45 відсотків голосів, тоді як лейбористи лише близько двадцяти п'яти. Вони можуть опинитися на третьому місці за Ліберально-демократичною партією, яка теж має близько 25 відсотків підтримки.

Одержавши такий промовистий вирок щодо свого першого року при владі, Браун сказав, що розчарований, і що це був поганий день для його партії. Він пообіцяв і надалі прислухатися до людей і продовжувати вести країну вперед.

Сумні економічні новини п'ятниці не сприяють поліпшенню настроїв уряду. Стало відомо, що ціни на нерухомість у квітні впали найбільше за останні 15 років.

Натомість Консервативна партія тріумфує потому, як була на узбіччі від влади понад 10 років. Її лідер Девід Камерон заявив, що це великий день для консерваторів, але він не хоче, аби хтось думав, що вони заслуговують виграти вибори лише через неспроможність уряду.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект