ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

06.02.2008 | Останні дані супервівторка: Клінтон та Маккейн зберігають лідерство
За матеріалами - Korespondent, РІА Новости

Сенатор-демократ Хілларі Клінтон і сенатор-республіканець Джон Маккейн продовжують зберігати лідерство в президентських перегонах за підсумками супервівторка в США, коли проміжні президентські вибори - праймеріз і збори виборців відбулися в 24 штатах.


Голосування закінчилося в 7:30 за київським часом, і підрахунок голосів ще триває.

За даними газети The Washіngton Post станом на 10:00 за київським часом з врахуванням попередніх праймеріз і підсумків супервівторка сенатор-демократ Хілларі Клінтон набирає 725 голосів делегатів партійного з'їзду. У сенатора-демократа Барака Обами - 625 голосів делегатів.

Сенатор-Республіканець Джон Маккейн залучився підтримкою 525 делегатів республіканського з'їзду. У Мітта Ромні 223 делегата, у Майка Хакабі - 145.

ВІДЕО:  Проміжні вибори президента в США

Супервівторок формально не виявив абсолютного переможця перегонів в демократів, і його підсумки не змусили нікого з кандидатів-республіканців зійти з дистанції.

Всі основні учасники перегонів - демократи Хілларі Клінтон і Барак Обама й республіканці Джон Маккейн, Мітт Ромні й Майк Хакабі виступили ввечері у вівторок, 5 лютого, у своїх передвиборних штабах із заявами, у яких оголосили, що поки будуть продовжувати боротьбу на наступних етапах праймеріз.

Станом на 10:00 за київським часом у ході супервівторка в демократів Барак Обама здобув перемогу в 13 штатах, Хілларі Клінтон - у восьми штатах.

У республіканців Джон Маккейн переміг у дев'яти штатах, Мітт Ромні - у семи штатах, Майк Хакабі - у п'яти штатах.

Реальним переможцем даного етапу праймеріз у республіканців і демократів буде той кандидат, що за підсумками голосування набере найбільше число голосів делегатів майбутніх загальнонаціональних партійних з'їздів.

Через складну пропорційну систему розподілу голосів делегатів точні цифри їхньої підтримки делегатів будуть відомі тільки після офіційного завершення обробки підсумків супервівторка.

Для того, щоб стати офіційним претендентом від партії на пост президента США, будь-якому кандидатові-республіканцеві необхідно залучитися підтримкою не менш 1 тисячі 191 делегата з'їзду.

Для того, щоб стати офіційним претендентом від партії, кожен з кандидатів-демократів повинен залучитися підтримкою як мінімум 2 тисяч 25 делегатів з'їзду.

Через дуже щільні перегони ніхто з кандидатів-демократів або республіканців за підсумками супервівторка не змогли набрати мінімально необхідної кількості делегатів.

Наступний етап проміжних виборів відбудеться 9 лютого й пройде в штатах Луїзіана, Вашингтон, Небраска й Канзас.

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект