ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

27.09.2004 | Заклик до проведення референдуму у Франції щодо можливого приєднання Туреччини до ЄС
Джерело - EUobserver

"Франція повинна проводити референдум щодо надання дозволу Туреччини приєднатися до ЄС", - заявив міністр фінансів країни Ніколя Саркозі.


Саркозі, який розглядається в якості потенційного наступника Жака Ширака, витсупаючи на французькому радіо минулим вечором, повідомив:"Рішення щодо членства Туреччини в ЄС є настільки важливим, що воно може буде прийняте тільки після проведення референдуму у Франції".


Окрім того, було заявлено: "Процедура вступ Туреччини до ЄС, навіть у найкращому сценарії, може тривати не менш ніж 15 років".


Також міністр Саркозі наголосив, що "Туреччина за кількістю свого населення майже рівна з населенням 10 країн, що приєдналися до ЄС".


В свою чергу, висловлювання Саркозі потягли за собою схожі скептичні висловлювання з боку французького прем'єра Жана-П'єрра Раффарена:"Чи дійсно Європа хоче, щоб "ріка ісламу заполонила течію європейського атеїзму".


Європейська Комісія повинна опублікувати свій звіт щодо Туреччини 6 жовтня. За попередніми даними цей звіт очікується доволі позитивним. В грудні країни ЄС на Самміті дадуть точну відповідь шодо того, чи розпочинати переговори з Туреччиною. USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект