ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

22.09.2004 | Росіяни зняли Марчука?
Редакційний коментар

Міністр оборони України Євген Марчук залишався останнім членом уряду України, котрий належав до кола прихильників членства України в НАТО.


Наявність такої позиції (хоч і останнім часом не надто сміливо виголошуваної) слугувало постійним подразником для учасників "великого пакту" Банкової і Кремля, суть якого: політична підтримка кандидата від влади Росією в обмін на відмову України від курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію.


Вчора державний російський канал РТР видав гостро критичний матеріал про діяльність Марчука, про що повідомила "Українська правда" в статті "Рука Москви добралася до Марчука?" Звязок між появою даного сюжету і сьогоднішньою відставкою є очевидною. В Москві вже вчора знали про відповідний указ президента, але намагались таким чином унеможливити його імовірне гальмування, яке могло статися внаслідок відомих особливостей української політичної кухні.


Не виключено, що питання відставки Марчука було остаточно вирішене під час вчорашніх зустрічей глави АП В. Медведчука в Москві.


 USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект