ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

14.09.2007 | Ющенко: Співробітництво з ЄС - двигун реформ в Україні
За матеріалами - Korespondent.net

Президент України Віктор Ющенко під час відкриття ХІ Самміту Україна-ЄС запевнив представників Європейського Союзу, що європейський вибір України є безальтернативним.

 

За словами Президента, як ЄС, так і Україну цікавлять конкретні практичні справи. Він запропонував в ході саміту саме на них зосередити свою увагу.

Президент нагадав, що порядок денний включає обговорення ключових аспектів розвитку України та ЄС, майбутнє двосторонніх відносин та міжнародну проблематику.

«У нашій розмові охопимо весь комплекс напрацювань, і вірю, знайдемо відповіді на всі запитання, починаючи від візового режиму для українських громадян, на що б мені хотілося б зробити особливий акцент, до ядерної безпеки», - підкреслив Ющенко.

Президент нагадав, що перший самміт Україна-ЄС відбувся 10 років тому у Києві. За його словами, за ці роки Україна і ЄС пройшли разом велику, «дуже часто непросту, однак, я переконаний, безперечно успішну дорогу».

«Ми стали ближче, ми стали зрозуміліші», - підкреслив Ющенко.

За словами Президента, він і весь народ України високо цінують цей шлях, цінують кожне зусилля, направлене на європейську інтеграцію: «Ми цінуємо кожне зусилля, яке об’єднувало нас і творило спільну нашу взаємну перспективу», - сказав він.

Президент підкреслив, що співробітництво України і ЄС є потужним двигуном для демократичних, суспільних і економічних реформ в Україні.

«Впевнений, що наші відносини - це також джерело здобутків і для самого ЄС. Ми пишаємося спільними досягненнями, а будь-які поточні проблеми, переконаний, будемо розглядати, насамперед, як ознаку нашого спільного розвитку», - підкреслив Ющенко.

За його словами, сьогодні Україна і ЄС стоять на порозі змін, і потрібно, щоб рух вперед відбувався впевнено, «як належить не просто партнерам, а як належить рівним і відповідальним представникам єдиного європейського простору».

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект