ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

14.06.2007 | Зустріч міністрів оборони НАТО і України відбудеться сьогодні у Брюсселі
Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Як повідомили в Управлінні прес-служби Міністерства оборони, українську військову делегацію на цих заходах очолюватиме міністр оборони Анатолій Гриценко.

Перед початком засідання Комісії Україна-НАТО глава українського оборонного відомства проведе робочі зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Яапом де Хооп Схеффером та міністром оборони Франції Ерве Мореном.

Засідання Комісії Україна-НАТО у штаб-квартирі НАТО відбудеться в рамках зустрічі міністрів оборони альянсу. Реформи українського сектору збройних сил і безпеки стануть головною темою під час зустрічі міністра оборони України Анатолія Гриценка з колегами з країн НАТО, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Представники України і Північноатлантичного альянсу зустрінуться на робочому ланчі, де й обговорять заплановані питання. Помічник Генерального секретаря НАТО з питань політики оборони і планування Джон Колстон заявив, що, звичайно, що представники країн НАТО дуже цікавитимуться розвитком політичної ситуації в Україні: «Втім, я очікую, що головну увагу ми зосередимо на реформах у секторі оборони і безпеки. Але я вважаю істотним, що інтенсивність і глибина відносин НАТО з Україною і з властями у Києві не постраждали від політичних змін, політичної непевності, що було випробуванням для України в останні кілька років».

За словами Колстона, співпраця НАТО й Києва ніколи ще не була такою ґрунтовною і глибокою, як зараз. До того ж альянс розширив співпрацю із відділами безпеки українського міністерства внутрішніх справ, міністерства з питань надзвичайних ситуацій, СБУ тощо, зауважив Джон Колстон. Він додав, що альянс взяв на себе зобов’язання і надалі просувати відносини з Україною.

По завершенні засідання Комісії Україна-НАТО Яап де Хооп Схеффер та Анатолій Гриценко візьмуть участь у церемонії відкриття фотовиставки, присвяченій 10 річниці Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО.

Перед початком засідання Ради євроатлантичного партнерства на рівні керівників оборонних відомств заплановано робочу зустріч Міністра оборони України Анатолія Гриценка з Міністром оборони США паном Робертом Ґейтсом.

На спільній зустрічі міністри оборони НАТО обговорять питання протиракетної оборони, ситуації в Афганістані і Косово.

Справа розміщення систем протиракетної оборони буде на порядку денному засіджання Комісії НАТО-Росія, на якій уперше буде присутній новий російський міністр оборони Анатолій Сердюков. Помічник генсека альянсу Колстон не сумнівається, що протиракетна оборона і Договір про звичайні збройні сили в Європі викличуть на Комісії НАТО-Росія жваві дебати.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект