ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

08.06.2007 | Генеральний Секретар НАТО мав виступ на щорічній конференції SDA
Джерело - Сайт SDA

Генеральний Секретар НАТО Яаап де Хооп Схеффер заявив, що він залишається оптимістично налаштованим щодо розвитку ситуації в Афганістані та відносин із Росією.

 

Відкриваючи щорічну конференцію SDA (Security and Defence Agenda), Генеральний Секретар сказав, що військові НАТО в Афганістані витримали "важкі, випробувальні місяці" у південній частині країни, але вони досягли успіху. Він також підкреслив, що посилена співпраця поміж членами НАТО є життєво необхідною, особливо у цивільно-військових місіях. 

 

Щодо Росії, керівний НАТО заявив, що "занадто гаряча риторика" останніх тижнів не відображає чітко існуючі відносини, хоча він закликав президента Путіна та інших “не дивитися на виклики сьогодення через призми минулого”.

 

Він закликав до більш тісного діалогу для того, щоб подолати нинішні складнощі, особливо щодо питання ракетної оборони та повідомив, що НАТО буде уважно вивчати пропозицію Путіна відносно компромісу на основі включення до розгляду російські протиракетні сили в Азербайджані. 

 

Генеральний Секретар НАТО був серед багатьох високопосадових політичних та військових фігур, які прийняли участь у роботі конференції SDA "НАТО та Європейська політика оборони та безпеки: посилюючи нові зв'язки". Британський міністр оборони Десмонд Браун окреслив підходи його країни щодо питання відносин між НАТО та зростаючі оборонні можливості ЄС. З боку ЄС, генерал-лейтенант Девід Лікі, Генеральний директор Військового Штабу ЄС, який на протязі 2004-5 років командував місією EUFOR в Боснії-Герцеговині, репрезентував розвиток політики з точки зору ЄС. 

 

На протязі дня, коли триває конференція, близько 250 учасників з обох боків Атлантики заслухають широкий спектр поглядів на військові, промислові та політичні питання.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект