ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

06.09.2006 | Буш порівняв бен Ладена з Леніном і згадав класика Чернишевського
За матеріалами - РИА "Новости", Korespondent.net

Світ заплатив "жахливу ціну", не звернувши у свій час увагу на слова Леніна, заявив президент США Джордж Буш у вівторок, 5 вересня, у своїй промові перед членами Американської асоціації військових офіцерів.

 

"На початку ХХ століття адвокат, який емігрував у Європу, надрукував памфлет за назвою "Що робити?", у якому він виклав свій план початку комуністичної революції в Росії", - нагадав Буш, повідомивши, що "світ не звернув уваги на слова Леніна і заплатив жахливу ціну".

"Радянська імперія, яку Ленін заснував, знищила десятки мільйонів і поставила світ на грань термоядерної війни", - підкреслив президент США, нагадавши потім, що в 20-і роки минулого століття світ також не побачив небезпеки в книзі "австрійського художника-невдахи", який описав свої плани зі створення "арійської супер-держави в Німеччині" і знищенню євреїв.

"Світ проігнорував слова Гітлера і заплатив жахливу ціну", - повідомив Буш, попередивши про необхідність серйозно поставитися до того, як свою мету проголошує "Аль-Каіда" та інші ісламські терористичні організації.

"Бен Ладен і його терористичні союзники викладають свої наміри також ясно, як до них це робили Ленін і Гітлер. Питання полягає в тому, чи прислухаємося ми?  Чи виявимо ми увагу до того, що проголошують ці люди зла?", - сказав глава Білого Дому, заявивши, що США не зупиняться у своїй боротьбі з тероризмом "доти поки не буде усунуто загрозу для цивілізації".

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект