ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

03.08.2004 | Українські кораблі полишать Севастополь
Джерело - Українська служба ВВС

Начальник головного штабу Військово-морських сил України Ігор Кабаненко визнав плани перебазування принаймні частини українського флоту з Севастополя.
Він не уточнив про яку саме частину флоту йдеться.


Кореспондент Бі-Бі-Сі у Києві каже, що запевнення начальника штабу ВМС – це відповідь на заяву громадського комітету “Український Севастополь”, який звинуватив українську владу в намірі зробити Севастополь базою розташування лише російського Чорноморського флоту.


У поширеній учора заяві з посиланням на добре поінформовані джерела у ВМС України Громадський комітет “Український Севастополь” сповістив про досягнуту домовленість між президентами України та Росії щодо виведення українських військових кораблів зі Стрілецької бухти в Севастополі та переміщення їх на базу Донузлав.


Автори заяви вважають, що той крок може, на їхню думку, потягти за собою запровадження повного контролю російських збройних сил над українським містом Севастополь.


Коментуючи ту заяву, начальник головного штабу ВМС України Ігор Кабаненко заперечив можливість масштабних перебазувань українського флоту з Севастополя, але підтвердив наміри командування цього року перевести кілька кораблів до бухти Донузлав – задля того, аби, як сказав пан Кабаненко, зробити дешевшим для держави утримання Військово-морських сил, а за рахунок заощаджених коштів поновити склад кораблів та створити в майбутньому потужне морське військо.


Натомість громадський комітет Український Севастополь заплановане переміщення українських кораблів із Севастополя до Донузлава називає початком геополітичної поразки України на власних південних теренах.


 

USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект