ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

15.09.2023 | Лукашенко заявив, що «стабілізував ситуацію» з пальним у Росії
За матеріалами - Укрінформ

«Хочу вас проінформувати: були не те що перебої, деякі складності на ринку з пальним. Стабілізували ситуацію, поставили стільки, скільки треба було РФ, скільки уряд попросив, на мою думку, по 60 тисяч дизельного пального та бензину – і ситуацію стабілізуємо на наших спільних ринках», – сказав Лукашенко.


Він також уточнив, що за потреби білоруські виробники пального можуть «ще скоротити постачання на зовнішні ринки», збільшивши «внутрішнє споживання», під яким, вочевидь, мається на увазі і постачання в Росію.

Під час зустрічі Лукашенко визнав деяке погіршення економічної ситуації в РФ та Білорусі через санкції. За його словами, він сам і Путін не вірили, що «вдасться вистояти», але тепер вони мають надію вийти на досанкційний рівень. Також Лукашенко додав, «щодо дрібниць, починаючи з ВПК, з питань, пов’язаних з українським конфліктом, практично все вирішено, а як щось не вирішено, то ми знаємо, в якому напрямку рухатись».


Як повідомлялося, Лукашенко напередодні прибув до російського Сочі, де в нього 15 вересня відбуваються переговори з Путіним.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект