ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

20.01.2006 | Україна вступає в активну фазу реалізації плану інтеграції в НАТО
Джерело - Korespondent.net

Міністр оборони Анатолій Гриценко повідомив, що Україна вступила в активну фазу реалізації плану набуття статусу члена НАТО.

Таку заяву Гриценко зробив під час візиту до Угорщини, виступаючи з лекцією в Національному університеті оборони. Український міністр сказав, що над планом набуття статусу члена НАТО працювали експерти Міноборони і МЗС України, а також експерти країн-членів Північноатлантичного альянсу.

Керівник українського оборонного відомства поінформував про реформування Збройних сил України протягом 2005 року. При цьому він наголосив, що, незважаючи на неритмічний процес фінансування армії, план реформування в минулому році вдалося виконати на 100%, а за деякими параметрами і перевищити цей показник.

"Зараз ми розпочали виконання держпрограми розвитку Збройних сил на 2006- 2011 роки, яка недавно була затверджена Президентом України. Це перший в історії Збройних сил документ такого масштабу і статусу, що визначає конкретні завдання на перспективу для конкретних військових частин і підрозділів", - заявив Анатолій Гриценко.

Він також зазначив, що зараз у Міноборони розпочато експеримент зі створення резерву постійної готовності чисельністю 1200 осіб. Ті 6 мільйонів "резервістів", які на сьогодні стоять на обліку військових комісаріатів, за словами міністра, є номінальним резервом, який через відсутність регулярної підготовки на зборах не є ефективним.

Гриценко розповів також про проведений в українській армії експеримент з комплектування бригад кожного виду Збройних сил військовослужбовцями- контрактниками. У 2006 році цей експеримент має бути завершений, і у всіх з’єднаннях, які брали у ньому участь, служитимуть тільки контрактники.

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект