ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

19.03.2023 | У Республіканській партії США можливий розкол через Україну
За матеріалами - Korrespondent

Низка представників Республіканської партії розкритикували однопартійця, губернатора Флориди та можливого кандидата в президенти Рона Десантіса через його заяву про неважливість війни в Україні для США.


Так, колишній віце-президент США Майк Пенс та губернатор Нью-Гемпшира Кріс Сунуну не підтримали позицію Десантіса, який назвав вторгнення в Україну "територіальною суперечкою" і яка не становить "життєво важливого" національного інтересу для США. Пенс повторив, що війна в Україні – це не "територіальна суперечка", це вторгнення Росії.

"Ми повинні підтримати наших союзників у всьому світі, щоб боротися з агресивними та небезпечними режимами, що загрожують свободі, де б вони не перебували", - заявив Сунуну.

Також губернатор Нью-Гемпшира сказав, що ціна, яку Сполучені Штати платять сьогодні в Україні, набагато менша за ту ціну, з якою можна зіткнутися, якщо російський диктатор Володимир Путін продовжить свій "марш на Захід". Це загрожуватиме суверенітету та безпеці НАТО. Пенс та Сунуну також стверджують, що підтримка України надсилає Китаю чіткий сигнал.

"Коли ми думаємо про нашу найбільшу і важливу стратегічну проблему, якою є Китай, найкращий спосіб надіслати сигнал Китаю про його військові амбіції - це побачити, як вільний світ рішуче виступає за суверенітет народу України", - додав Пенс.

У свою чергу Сунуну додав, що деякі з його колег-республіканців "втратили моральний орієнтир у зовнішній політиці", і підкреслив, що "як республіканці ми повинні підтримувати свободу, а не відмовлятися від неї".

Раніше повідомлялося, що екс-президента Дональда Трампа підтримує більшість консерваторів США. Він значно випереджає свого найближчого конкурента ДеСантіса: 62% проти 20% серед учасників конференції консерваторів.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект