ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

14.09.2022 | «Іранська агонія» Білого дому Сплячого Джо
Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Окупант Білого дому у страшному відчаї. Як виглядає, западня щодо Ірану для нього та його угруповання зачинилася. Тегеран впевнено та спокійно реалізує свою геополітичну стратегію.

Було абсолютно зрозумілим, що іранські мулли не відступлять ані на крок від своєї, обраної та затвердженої, стратегічної поведінки. Зараз, всередині вересня 2022 року, можна з високою ймовірністю стверджувати, що вирішальні рішення будуть прийматися після 8 листопада, дня ключових проміжних виборів до Конгресу.

В принципі, проекти стратегічних рішень іранськими муллами та їх союзниками у Москві та Пекіні, майже точно, вже ухвалені. А після 8 листопада, союз Москви-Пекіну-Тегерану і, можливо, що й Анкари, будуть обирати по якому шляху йти. А варіантів залишиться два.

Перший, якщо третя фаза державного перевороту в США завершиться для союзу Росії - Китаю – Ірану успішно, то тоді Сплячий Джо миттєво підпише всі умови, на яких наполягає Тегеран за вказівками із Москви та Пекіну.

Другий, якщо республіканці зможуть, нарешті, подавити путч в країні та вибороти більшість, хоча б в одній із палат Конгресу, тоді Сплячий Джо візьме паузу, а потім все рівно поверне США до безумної іранської ядерної угоди.

Це неможливо забути, коли Дональд Трамп, виступаючи на одному із передвиборчих мітингів у жовтні 2016 року, показав яких неймовірних розмірів мала б купа грошей, які були сплачені Обамою, Байденом, Керрі та іншими іранським муллам. Ця купа зайняла б приблизно чверть величезного залу, де проводив свій мітинг Трамп. А мова йшла про десятки мільярдів доларів.

Ті кошти простих американців, що з бюджету йшли потоками до Тегерану, йшли не просто на підтримку режиму мулл. Ті кошти слугували також політичною підтримкою для Злодійкуватої Хілларі. Але ж ніхто, ані у Москві, ані у Пекіні, ані у Тегерані та й у Києві також, не сумнівався у перемозі їх спільної ставлениці. Рівень шоку від програшу був поза уявою. І звичайно, що ті десятки мільярдів пішли лише в одному напрямку – до Тегерану.

У 2020 році уроки страшної поразки були засвоєні. Всіма. Але, все рівно, як тоді у 2016-ому, розплачуватися повинні були рядові американці. З перших секунд окупації Овального кабінету ліворадикальна зграя почала виконувати умови Тегерану та його союзників. Єдине, що зграя Сплячого Джо не могла зробити, так це миттєво повернути США до страшної іранської ядерної оборудки. Та вони особливо й не поспішали, перебуваючи у впевненості, що ніщо не спричинить шкоди їх стратегії. Капкан для зграї Сплячого Джо зачинявся все щільніше з кожним днем та кожним місяцем. А зараз, менш ніж за два місяці до вирішальних виборів, цей капкан зачинився остаточно.

Але, у Білому домі, фактично, всі ті ж зловісні постаті, що й були під час другої каденції Барака Хуссейна Обами: Байден, Керрі, Салліван, Блінкен, Райс, Шерман та інші. Немає лише Хілларі. І ці люди не відступлять. Мова давно йде вже не про владу та про ті страшні, величезні гроші, а про саме виживання цієї зграї, яка у січні 2021 року захопила Білий дім за підтримки їх сателітів із Кремля, Пекіну та Тегерану. Стає дійсно моторошно, що було б, якщо б перша фаза державного перевороту у США, на протязі 2016 року, завершилася успіхом. Ми не знаємо точно, щоб було б в реальності тоді, але цілий світ побачив безумну та криваву реальність відразу з січня 2021 року. З першого моменту, коли зграя Обами – Байдена – Клінтон – Керрі – Райс знову захопила Білий дім.

Розв’язка цієї страшної геополітичної «іранської ядерної драми» наближається. Але, розв’язка лише її чергової стадії, яка завершиться ввечері 8 листопада 2022 року. Не вірте нічому, що верещить Блінкен, що «вони нікуди не поспішають із іранською ядерною оборудкою». Вони, у Білому домі, не те, що не поспішають, вони, фактично, не знають, а що робити надалі й тому особливо небезпечні.

Ми не знаємо, чи зможе республіканська більшість, якщо вони все ж таки переможуть, зупинити те страхіття, що насувається? Та ми знаємо точно, що кандидати-республіканці зараз, під час цієї безумної та вирішальної кампанії, повинні прямо заявити окупантам Білого дому про те, що на них чекає у разі капітуляції перед Тегераном. Дуже хочеться вірити, що республіканці знають, що все те, що відбувалося два та чотири роки тому, зараз відбувається знову. Президент Дональд Трамп про це знає блискуче.USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект