ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

07.10.2020 | Трамп наказав розсекретити всі документи розслідування одного з найбільших політичних злочинів в американській історії
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це президент США написав у своєму Твіттері. «Я санкціонував повне розсекречення всіх документів, що відносяться до одного з найбільших політичних злочинів в американській історії - російської містифікації», - написав Трамп. Він заявив, що розсекречення також стосується скандалу з електронною поштою його суперниці на президентських перегонах 2016 року, ексдержсекретаря США Хілларі Клінтон. Як відомо, розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера, яке завершилося у березні 2019 року, встановило низку фактів, фізичних і юридичних осіб, причетних до втручання РФ у президентські вибори в США 2016 року. Зокрема, вказувалося на використання російськими спецслужбами хакерських зломів, публікації у WikiLeaks компрометуючої інформації на одного з кандидатів і вплив через соціальні мережі на електоральні групи в США. Розслідування не знайшло доказів змови між виборчим штабом Дональда Трампа і РФ.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект