ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

24.07.2020 | Китайський комуністичний вірус. Битва проти Трампа
Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Червоний тоталітарний пекінський режим, наприкінці 2019 року, не мав іншого вибору, як лише розпочати війну проти США на знищення Дональда Трампа. Пекінські кормчі вкрай жорстоко прорахувалися у своїх геостратегічних розрахунках, вважаючи, що зможуть уникнути зупинки власної комуністичної економіки, саме яка й надавала так званої легітимності китайським дикунським режимам та, особливо, сталіністу Сі.

Дональд Трамп все абсолютно правильно збагнув, що трапилося всередині КНР та китайської комуністичної кліки. Тому у нього не залишалося іншого вибору, як публічно, на початку 2020-го, заявити, що у Китаю та Росії є спільна мета – поразка Трампа та перемога їх ставленика – Джозефа Байдена. Після цього на США обрушився китайський комуністичний вірус, як один із ключових елементів китайської біологічно-бактеріологічної війни.

Всередині березня мета була одна – зламати спротив Білого Дому Дональда Трампа у боротьбі у цій війні без будь-яких правил. Зараз абсолютно зрозуміло, що Трамп, в принципі, допустився єдиної, але величезної помилки не застосувавши на повну потужність «Акт про військове виробництво». Жодних сумнівів, що зараз стратегічний баланс у цій страшній війні був би зовсім інший. Та головне, це б точно надало змогу об’єднати американців проти ворога.

Звичайно, що Сі та його кліка просто не спроможні напасти на Америку традиційно, а тим більше перемогти. Біологічно-бактеріологічна війна була розпочата для максимального послаблення США та уряду Трампа, та надання якомога більше можливостей для внутрішнього американського путчу, а точніше – державного перевороту, розгортання якого ми всі спостерігаємо вже більше п’яти місяців поспіль. Зараз Пекін та Москва поєднали зусилля у цьому путчі, причому Кремль на очах перебирає лідерство. Вони страшно програли чотири року тому. Зараз Путін, Сі, Хаменеї домагаються реваншу.

А ЦК КПК на чолі із диктатором Сі розгортають реальні силові дії там, де вони, й доволі справедливо вважають, можуть перемогти.

Перший та головний напрямок – Південно-Китайське море. Дорогоцінного часу Трампом втрачено багато та все ж таки, поки що, не критично. Дві авіанесучі американські армади однозначно вселили страх в голови китайських диктаторів. Головне для США тут – максимально втримати такий хиткий альянс із Філіппінами, В’єтнамом, Брунеєм, Малайзією та Сінгапуром.

Другий напрямок – максимальне залякування та примус до відступу Австралії та Нової Зеландії, які зараз є найбільш стійкими союзниками США в Тихоокеанському ареалі.

Третій напрямок – Тайвань. Встановлення контролю над Гонконгом, однозначно, «надихнуло» червоних кормчих, тому битва за Тайвань може бути вкрай жорстокою.

Четвертий напрямок – Велика Британія. Скільки дорогоцінного часу втратила Британія у цій війні без правил, поки Борис нарешті не збагнув, що по-справжньому коїться. А Huawei – лише інструмент цієї війни. Приїзд Помпео до Лондону – лише гарне свідчення, що Даунінг-Стріт нарешті опам’яталася.

З кожним днем, що наближає битву за Білий Дім, китайська битва проти Дональда Трампа буде ставати все жорсткішою та страшнішою. Вирішальне, що Президент Трамп не повинен відступати ніде, а навпаки – лише посилювати тиск на ЦК КПК та особисто диктатора Сі. З кожним днем ближче до виборів, розуміння цього повинно ставати домінуючим. Як і те, що США можуть залишитися одні у цій війні. Найбільш вражаюче буде дивитися на те, як «союзники» будуть плазувати, коли у листопаді Трамп переможе.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9120. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект