ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

04.11.2019 | Манафорт заявляв про “український слід” у зламі пошти демократів — звіт Мюллера
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це заявив під час допиту в квітні 2018 року партнер Манафорта Рік Гейтс, свідчення якого зокрема були оприлюднені Міністерством юстиції США на вимогу BzzFeed та CNN.

"Гейтс нагадав слова Манафорта, який сказав, що хакерська атака, ймовірно, була здійснена українцями, а не росіянами", - йшлося у підсумку одного з інтерв'ю, проведеного слідчими з Гейтсом.

За його словами, цю ж теорію підтримував бізнесмен та давній соратник Манафорта Костянтин Килимник, якого в США підозрюють в роботі на російську розвідку.

Крім того, ексрадник Трампа з національної безпеки Майкл Флінн також стверджував, що росіяни не втручалися у вибори, зазначає BuzzFeed.

Флінн скептично ставився до того, що американська розвідка здатна з'ясувати, хто здійснив хакерську атаку, і зазначив, що він може використовувати свої розвідувальні джерела для отримання електронних листів, сказав Гейтс.

За словами Гейтса, з усього штабу у Флінна було найбільше контактів в Росії.

Флінн раніше визнав себе винним у введенні в оману слідства й погодився співпрацювати з офісом прокурора Роберта Мюллера.

Крім того, з опублікованих матеріалів розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера стало відомо, що президент Дональд Трамп й інші високопоставлені чиновники кампанії Трампа 2016 року неодноразово в приватному порядку обговорювали, як кампанія може отримати доступ до вкрадених електронних листів демократів (штабу Гілларі Клінтон - ред.), які потрапили до WikiLeaks в 2016 році.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект